Серед найдієвіших способів боротьби із шкідниками є фумігація. Такий високоефективний різновид санітарної обробки знищує дорослі особини шкідників та їх личинки, не залишаючи їм жодного шансу на втечу. 

Фумігація підходить як для жилих так і для складських приміщень, а також для продуктів харчування. В процесі обробки використовується спеціальне обладнання, яке розпилює фуміганти — вузькоспеціалізовані хімічні засоби із силою газових препаратів. Фуміганти — це унікальні засоби, які цільово усувають шкідників, проникаючи у кожну щілину чи інше сховище шкідників. Діючі речовини, які використовуються під час фумігації є абсолютно безпечними для навколишнього середовища та здоров'я людини і не порушують структуру матеріалів, на які їх розпилено. Саме тому сучасний метод фумігації підходить різноманітним об'єктам, таким як: контейнери, кораблі, елеватори, зерносховища та інші типи конструкцій, у яких зберігаються харчова та непродовольча  продукція.

Сертифіковані спеціалісти з фумігації компанії "СТОП! Кукарача" із строгим дотриманням усіх правил безпеки, використовують професійні хімікати, які відповідають жорстким міжнародним стандартам та нормам, які забезпечують безпеку продуктів харчової промисловості. 

Фумігація професіоналами "СТОП! Кукарача" включає в себе наступні етапи:

  1. Огляд стану об'єкта, визначення ступеню зараження приміщення та місць з найбільшим скупченням шкідників. Після детального вивчення об'єкта, надаються рекомендації щодо підготовки приміщення до обробки діючою речовиною.

  2. Вибір та визначення необхідного дозування препарату для проведення фумігації підбираються окремо для кожного випадку.

  3. Проведення обробки приміщення шляхом закладки фуміганта з дотриманням експозиції (тривалості роботи речовини).

  4. Видалення залишків препарату спеціалістами за допомогою процесу дегазації, — обов'язкове тривале провітрювання об'єкта.

Після проведення дегазації в приміщенні знову можуть працювати люди без жодної загрози здоров'ю.

"СТОП! Кукарача" рекомендує не відкладати фумігацію на потім, оскільки вчасно провести дезінфекцію простіше, ніж усувати наслідки ігнорування процедури.

Замовити фумігацію у Рівненській області

Замовити фумігацію у Львівській області

Замовити фумігацію у Чернівецькій області

Замовити фумігацію у Івано-Франківській області

Замовити фумігацію у Хмельницькій області

Замовити фумігацію у Вінницькій області

Замовити фумігацію у Волинській області

Замовити фумігацію у Черкаській області

Замовити фумігацію у Тернопільській області